(GY)akran (I)smételt (K)érdések Index

  1. Minden kezelőfejet használni kell egy kezelés során?
  2. Fájni fog a kezelés?
  3. Mennyi időnként kell járni?
  4. Mennyi ideig tart egy kezelés?
  5. Nyáron is lehet ilyen kezelésre járni?
  6. Kinek ajánlott a kezelés?
  7. Hogy variálható más kezelésekkel?
  8. Problémás bőrt is lehet kezelni a géppel?
  9. Hol találhatók Octoline kezelőhelyek Magyarországon?

1. Minden kezelőfejet használni kell egy kezelés során?
Nem feltétlenül. Kérhetsz akár egy komplett gépi Octoline arckezelést is a kozmetikusodtól, ahol a tisztítástól a hatóanyag bevitelig minden technológiát kipróbálhatsz. De az is jellemző, hogy a téged kezelő kozmetikus a manuális kezelés egyik elemét váltja ki gépi megoldással (például kézi tisztítással indít, a hatóanyagot is masszírozással viszi be, majd a kezelés végén kapsz egy kellemes hűsítő tonikot Oxy technológiával).
2. Fájni fog a kezelés?
Semmiképp. Kellemesebb lesz, mint amikor kézzel nyomják ki a pattanásod, sőt a legtöbb hagyományos készülék (pl. régi ionto) is több kellemetlenséget okoz, mint az Octoline. Ezt a kezelést imádni fogod!
3. Mennyi időnként kell járni?
Természetesen itt is fontos a rendszeresség. Legalább havonta egyszer érdemes igénybe venni egy tápláló hatóanyagos kezelést, de csak arctisztításra akár hetente kétszer is járhatsz. Mindez nagyon függ az életkorodtól, az igényeidtől, az esetleges bőrproblémáktól. Az az igazság, hogy minél rendszeresebben jársz kezelésekre, az annál jobb a bőrödnek, de ezt te is fogod tapasztalni.
4. Mennyi ideig tart egy kezelés?
Ez attól függ, hogy hány elemét használjátok a rendszernek. Annyi biztos, hogy a tisztítás gyorsabb lesz, és a hatóanyagok is gyorsabban fel fognak szívódni, mint manuális kezeléssel. Úgyhogy alapvetően időt nyersz az Octoline-nal. Ami azért nem teljesen igaz, mert a legtöbben elcsábulnak, és kipróbálnak még egy kezelőfejet, még egy újabb technológiát és még egyet és még egyet.
5. Nyáron is lehet ilyen kezelésre járni?
Igen, az Octoline, szemben sok bőrfiatalító eljárással nyáron is igénybe vehető. Ez pedig pont az az időszak, amikor a szálló por, a meleg, az izzadás, szerencséseknél a sós tengervíz próbára teszik a bőr ellenálló képességét, és nagy szükség van az arctisztításra illetve a hidratálásra, táplálásra.
6. Kinek ajánlott a kezelés?
A Az OctoLine kezelés csak nagyon kivételes esetekben nem javasolt. Vannak olyan ellenjavallatok, amik nem jelentenek egyértelműen kizáró okot (pl. ha a térdedben van implantátum, akkor az arcod még kezelhető).
Mindenképpen beszélj a kozmetikusoddal, ha az alábbi esetek valamelyike fennáll, hogy a Te esetedben elvégezhető-e a kezelés:

  • Terhesség
  • Kardiovaszkuláris betegség
  • Májbetegség
  • Vesebetegség
  • Daganat
  • Diabétesz
  • Angioma
  • Fertőzés a kezelési területen
  • Érgyulladás
  • Keloid
  • Sérv
  • Pacemaker
  • Gyulladáscsökkentő rendszeres szedése
  • Érzékeny bőr
  • Hipertrófiás hegek
7. Hogy variálható más kezelésekkel?
A kozmetikusoddal beszéld meg, hogy hogyan illeszthető bele az Octoline kezelés a te esetedben a kezelési tervbe! Az Octoline a legtöbb kozmetikum márkával és kozmetikai eljárással, akár a manuális kezeléssel is jól kombinálható.
8. Problémás bőrt is lehet kezelni a géppel?
Az Octoline problémás bőrre kifejezetten jó megoldást jelent. Nem okoz hámsérülést, nem sérti fel a bőröd. Sőt, egyes technológiáknál csak víz vagy hatóanyag találkozik a bőröddel. Sem a kozmetikus, sem a kezelőfej nem ér hozzá. Lehet, hogy csak annyi a problémád, hogy a bőröd nehezen viseli, ha nyomkodják. Lehet, hogy komplexebb a helyzet, és pigmentfoltokkal, pattanásokkal, gyulladással vagy hiperérzékenységgel küzdesz. Minden esetben oszd meg a gondod a kozmetikusoddal, és bízhatsz benne, hogy megtaláljátok a számodra megfelelő Octoline kezelési módszert.
9. Hol találhatók Octoline kezelőhelyek Magyarországon?
Oldalunkon megtalálható a magyarországi Octoline kezelőhelyek listája.

Vissza az oldal tetejére